deneme
Uncategorized

Web Siteleri Sizin İçin Ucuz Bir Şekilde Nasıl Yapılır?

Normalde, profesyonel tasarımcıların sitenizi özel olarak inşa etmesini istiyorsanız, en az birkaç yüz dolar harcamaya hazır olmalısınız. En iyi fırsatları, en düşük fiyata en iyi tasarımları nerede bulacağınızı biliyorsanız, tüm bunlar değişebilir. İşte kaba bir kılavuz:

Öncelikle, şirketlerin sizin için web siteleri tasarlamasını sağlamanın bir soygun olduğunu anlamalısınız. Bu reklamları, 500 $ ‘a 5 sayfalık bir web sitesi sunan gazete sınıflandırılmış reklam bölümlerinde gördünüz mü? Bu şirketler fiziksel konumları olan köklü şirketlerdir, bu nedenle bazı genel giderleri ödemek için talep ettikleri miktarı artırmaları gerekir: ofis kirası, tasarımcının ücretleri, reklam maliyetleri vb.

Web Siteleri Sizin İçin Ucuz Bir Şekilde Nasıl Yapılır?

Bu nedenle, evden çalışan serbest tasarımcılar bulmak akıllıca olacaktır


Bu nedenle, evden
çalışan serbest tasarımcılar bulmak akıllıca olacaktır. Bu insanlar genellikle evden çalışıyorlar, bu yüzden bir şirketinki gibi yüksek bir operasyon maliyetine sahip değiller. Öte yandan, büyük şirketlerin tasarımcılarınınkine benzer kalitede görseller tasarlayabilecekler, bu yüzden bu “akıllıca” bir seçim değil.

Ancak, serbest çalışanları özenle seçin. Bunu yapmanın en iyi yolu elance.com’a gitmek olacaktır. Orada, projenizin özetini gönderebilir ve binlerce serbest çalışanın projenize teklif vermesini sağlayabilirsiniz, böylece kesinlikle en iyi teklifi alacaksınız. Bunun da ötesinde, tasarımcıları deneyimlerine, geçmiş işlemlerine ve derecelendirmelerine göre seçebileceksiniz, böylece paranızın karşılığını güvence altına alacaksınız.

İzleyebileceğiniz bir başka yol da web sitenizi kendiniz tasarlamaktır


İzleyebileceğiniz bir başka
yol da web sitenizi kendiniz tasarlamaktır. Bir düşünün, bazı basit bilgileri sunmak için yalnızca 5 basit sayfaya ihtiyacınız varsa, bunun için neden yüzlerce dolar harcayasınız? Oturup kendin yapmak için biraz zaman ayır. Microsoft Frontpage, Macromedia Dreamweaver gibi WYSIWYG (ne görürsen onu alırsın) programları yardımıyla tek bir HTML kodu satırını bilmeseniz bile kendi sitelerinizi tasarlayabileceksiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu