deneme
Uncategorized

Yeniden Tasarlamak İçin Doğru Zaman Ne Zaman?

Bir web sitesi işletiyorsanız, web sitenizin düzenini tamamen yeniden tasarlamanın doğru zamanının olup olmadığını merak ediyorsunuzdur. İşte dikkate alınması gereken bazı noktalar:

Sadece uğruna yeniden tasarım mı düşünüyorsunuz? Bu soruya evet cevabını verdiyseniz, yeniden tasarım yapmanın henüz doğru zamanı değil. Unutmayın, bir tasarım belirli bir amaca hizmet eder. Sitenizin revizyonunu yapıp yapmayacağınızdan emin değilseniz, mevcut tasarımınızın bilmediğiniz belirli bir amacı olabileceğini unutmayın. Yeniden tasarlarsan bu işlevi kaybedeceksin.

Yeniden Tasarlamak İçin Doğru Zaman Ne Zaman?

Öte yandan, web siteniz 1990’dan beri aynı web sitesi tasarımına sahipse, belki de yeniden tasarım yapmanın tam zamanıdır


Öte yandan, web
siteniz 1990’dan beri aynı web sitesi tasarımına sahipse, belki de yeniden tasarım yapmanın tam zamanıdır. Sitenizin başına gelmesini isteyeceğiniz en son şey, ziyaretçilerin sitenizi sırf tasarım eski moda olduğu için içeriğinize bakmadan terk etmeleridir. Sizin durumunuz buysa, yeniden tasarım yapmadan önce üzerinde düşünmeniz gereken bazı noktalar aşağıda verilmiştir.

Web sitenizi yeniden tasarlamak, üzerinde plastik cerrahi yapmak gibidir. Web siteniz mevcut kimliğini kaybeder (iyi veya kötü) ve düzenli ziyaretçileriniz yeni tasarımınızı ilk bakışta tanımayabilir. Yanlış sayfaya geldiklerini düşündükleri için onları kaybetme riskiyle karşı karşıyasınız. Bu nedenle, eski düzeninizden karakteristik bir özelliği korumanız çok önemlidir. Belki de sitenizin logosudur; belki de sitenizin başlığı için aynı metin stilidir.

Güvenli oynamak için sitenize bir anket koyun ve ziyaretçilerinizin konuşmasını sağlayın


Güvenli oynamak için
sitenize bir anket koyun ve ziyaretçilerinizin konuşmasını sağlayın. Web sitesinin yeni bir görünüme sahip olması gerektiğini düşünüyorlarsa, onlara verin!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu